Slapukų politika

Kas yra slapukas?

Slapukas – tai nedidelis tekstinis elementas, įrašomas Jūsų įrenginyje, kai apsilankote mūsų svetainėje https://www.agdakar.lt/. Slapukai leidžia interneto svetainei kurį laiką prisiminti informaciją apie Jūsų naršymą svetainėje ir atpažinti Jus kitą kartą apsilankius svetainėje, įgyvendinti kai kurias svetainės funkcijas ir stebėti klientų naršymą svetainėje. Visa tai leidžia mums suteikti Jums galimybę svetaine naudotis patogiai ir siekti, kad svetainė taptų dar patogesnė ir draugiškesnė.

Mes naudojame šiuos slapukus:

  • Griežtai būtini slapukai. Tai yra slapukai, kurių reikia mūsų svetainės veikimui. Tai apima, pavyzdžiui, slapukus, naudoti pirkinių krepšelį ar naudotis el. Atsiskaitymo paslaugomis.
  • Analitiniai / atlikimo slapukai. Jie leidžia mums atpažinti ir suskaičiuoti lankytojų skaičių ir pamatyti, kaip lankytojai juda mūsų svetainėje, kai ja naudojasi. Tai padeda mums pagerinti mūsų svetainės veikimą, pavyzdžiui, užtikrindami, kad vartotojai lengvai rastų tai, ko ieško.
  • Funkcionalumo slapukai. Jie naudojami atpažinti jus, kai grįžtate į mūsų svetainę. Tai leidžia mums pritaikyti jūsų turinį jums, pasveikinti jus vardu ir atsiminti jūsų pageidavimus (pavyzdžiui, kalbą ar regioną).

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Toliau naršydami svetainėje jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Norėdami sužinoti daugiau apie naudojamus slapukus, skaitykite svetainės slapukų politiką.